>

Школярі на зустрічі подарували учаснику АТО обереги та патріотичні символи

зустріч з бійцем АТО

У Окнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч з колишнім вихованцем учнівського лісництва, а сьогодні — бійцем АТО Денисом Івановим, який напередодні прибув у 15-денну відпустку із зони бойових дій.

Важко було стримати емоції, коли до зали зайшов ще зовсім юний боєць АТО. В свої 19 років за покликом совісті і патріотичним запалом він вирішив долучитися до захисників України, пройшовши 2 місяці підготовки в навчальному центрі «Десна», а далі був направлений в Луганську область місто Щастя – основний пункт дислокації його взводу.

Із великою цікавістю діти слухали розповідь Дениса про його службу на передових позиціях. Вихованці гуртків в своєму музично-літературному виступі дарували пісні та вірші, звернулись до всіх воїнів АТО із найщирішими побажаннями повернутися додому з перемогою та живими й здоровими.

Сердечно подякувавши бійцю за щиру розповідь та на згадку про рідну домівку, вихованці подарували виготовлені власноруч обереги ляльки-мотанки, картини «Символ України», зв’язані патріотичні стрічки, тощо. І основне — діти пошили та подарували прапор України, на якому кожен вихованець окремо та групою мав можливість висловити слова подяки та побажання всім патріотам-воїнам АТО. 

Хвилиною мовчання вшанували нашого земляка Миколу Павловича Антипова, жителя с.Римарівка, якому виповнилось лише 20 років, коли перестало битись його серце, і всіх солдатів, які загинули на війні, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями.

Поделиться статьей в социальных сетях: