>

Школярі порадували окнянців виставкою «Щедрість рідної землі»

виставка «Щедрість рідної землі» - Окни

Підсумком еколого-натуралістичної роботи з учнівською молоддю в 2016/2017 навчальному році з 5 по 9 жовтня в Окнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості стала виставка «Щедрість рідної землі», в якій взяли участь окремі учні та колективи із 17 закладів освіти та вихованці гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості. На виставку представлено 264 авторських вироби: із природного матеріалу (зерна, соломки, лози, солоного тіста), вироби петриківського розпису, традиційної народної іграшки. Шанобливе ставлення до праці хлібороба, вирощування злакових культур, показано в 54 виробах — випічки — торти, короваї, українські паляниці, печиво виготовлене учнівською молоддю, дослідження роботи хліборобів району.

виставка «Щедрість рідної землі» - Окни - 8Вихованці дитячого садка «Сонечко», учнівська молодь опорного закладу «Окнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.», представники громадськості смт Окни, вихованці гуртків та їх батьки мали можливість ознайомитись з кращим передовим досвідом еколого-натуралістичної роботи серед педагогів та учнівської молоді закладів освіти району.

Вихованці гуртків БДЮТ презентували основні напрями еколого-натуралістичної творчості, екологічного моніторингу за міжнародною науково-освітньою програмою GLOBE, еколого-натуралістичний похід «Біощит», акції «Вчимося заповідувати», продуктивну працю та дослідно-експериментальну роботу учнів в галузі сільського та лісового господарства, на навчально-дослідних ділянках, власних присадибних ділянках і теплицях, в галузях біології, рослинництва та тваринництва, роботу учнівського лісництва «Дивосвіт» та виробничої бригади «Юні рослинники».

Учні Довжанської ЗОШ, Федосіївського,Гавиноського,Ткаченківського, Ставрівського НВК презентували звіти про участь в практичній природоохоронній роботі та трудових акціях, роботу куточків хліба. Педагоги показали в своїх наробках інноваційну діяльність та передовий досвід, реабілітаційно-оздоровчу роботу з учнівською молоддю.

За підсумками районної виставки кращі роботи — переможці з 10 по 12 жовтня будуть брати участь в обласній виставці «Щедрість рідної Землі» в Одеському обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання м.Одеса.

Поделиться статьей в социальных сетях: