>

Школярі Великої Михайлівки побували на екскурсії в поліції

Великомихайлівське відділення поліції - учні - школа - зустріч

Надзвичайно змістовна та цікава зустріч відбулася між співробітниками Великомихайлівського відділення поліції та учнями Великомихайлівської ЗОШ 1-3 ст. — дитячий садок, керівником яких є Яворська Світлана Іванівна.

Метою цієї зустрічі, організованою керівником клубу «Феміда» при центральній районній бібліотеці В.Куйбіда є профілактика неповнолітньої злочинності та знайомство з роботою правоохоронців.

Заступник начальника відділення поліції майор поліції С.Щербула зупинився на злочинності, яка скоюється неповнолітніми, про причини, які можуть наштовхнути підлітка на протиправні дії та наслідки, які очікують зловмисника після скоєння злочину. Було звернуто увагу та дано застереження щодо вжиття алкоголю, який негативно впливає на людину і не дає можливості реально оцінити ситуацію та прийняти правильні рішення.

Також були наведені приклади деяких ситуацій, які часто призводять до протиправних дій неповнолітніх та шляхи виходу з них, аби не порушити закон та не стати злочинцем.

Перед дітьми виступили начальник сектору реагування патрульної поліції капітан поліції О.Лисаковський та старший інспектор ювенальної превенції СП капітан поліції О.Похила, які ще й продемонстрували спецзасоби поліцейських. Діти з задоволенням приміряли на себе бронежилети, шоломи, знайомились з роботою рації, робили відбитки пальців. На всі свої запитання школярі отримали вичерпну та змістовну інформацію.

Поделиться статьей в социальных сетях: