>

Січнева негода в Одеській області: підраховано збитки

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки - ООДА

В Одеській області підрахували збитки, що спричинила негода у період з 16 по 21 січня. Йдеться про загальну суму — понад 47,8 мільйонів гривень. Таку інформацію оприлюднили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

«Для мінімізації наслідків негоди додатково буде затверджено комплекс заходів. Перш за все, це стосується модернізації електромереж. Питання стоїть дуже гостро та потребує вирішення. При цьому, забезпечення дизель-генераторами лікарень та об’єктів соціальної сфери передбачать, зокрема, і у районних бюджетах. Ще два важливих аспекти: облаштування зупинок транспорту всім необхідним та стійкість мобільного зв’язку. Все це обговорювалося під час роботи регіонального штабу з питань негоди, а тепер буде офіційно затверджено та прийнято до виконання», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки - ООДА - Максим Степанов

План заходів планують затвердити на наступному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, левова частка збитків виникла через пошкодження опор ліній електропередач. Внаслідок шквальних поривів вітру їх кількість сягнула 1750, що призвело до масових відключень світла у населених пунктах.

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки - ООДА - 1

Нагадаємо, під час негоди у січні цілодобово працював регіональний штаб під головуванням Максима Степанова. Попередньо встановлено: негода, що вирувала на території Одеської області, підпадає під надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня.

Поделиться статьей в социальных сетях: