>

Сільгосппідприємці Любашівського району постійно допомагають місцевій лікарні

Допомога лікарні - Любашівський район

Голова Любашівської райдержадміністрації Тетяна Скапровська особисто оглянула хід проведення ремонтних робіт дитячого відділення, а також харчоблок ЦРЛ. Результатами огляду залишилась задоволена, адже працівники кухні дотримуються всіх санітарних норм, приміщення ідеально чисте, а приємний аромат щойно приготованих страв не залишає сумнівів: готують в лікарні смачно.

Але продуктів харчування критично не вистачає.

Вже неодноразово на заклик Тетяни Скапровської сільгосппідприємці Любашівського району добровільно та безкорисно підтримували лікарню. Забезпечували продуктами харчування, проявляючи справжню турботу про людей. За це їм низький уклін та щира подяка як від керівництва району, лікарні та ситих пацієнтів.

Для повного вирішення проблеми, 1 лютого, під час наради з сільськими головами, голова райдержадміністрації запропонувала їм зробити й свій внесок для покращення харчування лікарні. Голови виконавчих комітетів із задоволенням погодились підтримати ідею керівника району, й на чергових та позачергових сесіях розглянути питання фінансування медичної галузі з бюджетів сільських і селищних рад, повідомляє Любашівська РДА.

Чекати рішення сесій доведеться ще декілька тижнів, а харчуватись пацієнтам потрібно щодня. Тому керівництво району звертається до всіх небайдужих жителів, які мають можливість і бажання долучитись до доброї справи, підтримати лікарню.

Поделиться статьей в социальных сетях: