>

Служба у справах дітей Ананьївського району перевіряла, чи всі діти пішли до школи

Ананьївською районною радою проведено семінар-нараду за участю міського та сільських голів Ананьївського району. Провели нараду голова районної ради Валентин Мокряк та виконувач обов’язків голови районної держадміністрації Ганна Карпова.
Про організацію проведення в Ананьївському районі у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» доповіла завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Морозова.
Так, з початком нового навчального року щороку службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з причетними структурами в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою підготовки дітей до нового навчального року, надання дітям із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності проводиться захід «Урок».
У зв’язку з цим, виконувачем обов’язки голови районної державної адміністрації видано розпорядження від 31.08.2018 року № 624/А-2018 «Про організацію та проведення в Ананьївському районі у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».
Станом на 10 вересня 2018 року на території Ананьївського району дітей, які б не приступили до навчання не виявлено, повідомляє служба у справах дітей Ананьївського району.

Поделиться статьей в социальных сетях: