>

Снігопад на Одещині контрольований

селекторна нарада - погіршення погоди

В Одеській області мобілізовані усі оперативні служби через погіршення погодних умов, між ними налагоджена взаємодія. Наразі ситуація в регіоні знаходиться під контролем. Про це під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та керівниками ОТГ повідомив заступник голови Одеської обласної державної ситуації Олександр Терещук, повідомляє прес-служба ОДА.

«У нас у всіх єдине завдання: контролювати процеси на місцях, не допустити транспортного колапсу та надзвичайних ситуацій. Голови РДА звітують в облдержадміністрацію кожні три години про стан з ліквідації наслідків негоди. Наразі ситуація під контролем. Техніка розчищає дороги державного значення, також увага приділяється міським дорогам, особливо тим, що ведуть до лікарень та підприємств, які впливають на життєдіяльність», — повідомив Олександр Терещук.

Станом на дев’яту годину ранку на дорогах державного значення в Одеській області працювали 30 одиниць техніки, в черговому режимі знаходяться понад 50 одиниць. В регіоні є резерв бензину, дизельного палива, піску і технічної солі.

Поделиться статьей в социальных сетях: