>

Сьогодні відкриється єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги Одещини

єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги Одещини

21 березня в Одеській області запрацює єдина оперативно-диспетчерська служба екстреної медичної допомоги. Про це в ефірі 7 телеканалу повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«21 березня ми відкриваємо цей центр. Він буде знаходитися на вулиці Академіка Воробйова, 9. Відразу буде підключено, окрім міста Одеса, міста Чорноморськ та Южне. І надалі будуть підключатися інші міста регіону. Це єдиний номер, єдина диспетчерська служба», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, за словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, розпорядження щодо створення єдиного диспетчерського центру екстреної медичної допомоги він підписав ще у липні минулого року. План створення цього центру був розрахований до кінця 2017 року. Після оголошення та проведення тендера на обладнання, Антимонопольний комітет України призупинив дію по тендеру. Саме через ці обставини відкриття центру перенеслося на 2018 рік.

Поделиться статьей в социальных сетях: