>

Співпраця Ізмаїльської райдержадміністрації з Інститутом зеленої економіки

Ізмаїльська райдержадміністрація - Інститут зеленої економіки - співпраця

16 лютого в Ізмаїльській районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч під час якої обговорили перспективи співпраці з Інститутом зеленої економіки (ІЗЕ).

На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, начальник управління економічного та агропромислового розвитку Вікторія Желєва, представник ІЗЕ, доктор економічних наук, професор Тетяна Галушкіна, представник Одеського обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Валентина Лавренова та спеціалісти райдержадміністрації.

Ізмаїльська райдержадміністрація - Інститут зеленої економіки - співпраця  - 1

Сторони обговорили пункти договору про співпрацю, в рамках якого ІЗЕ буде виконувати консультативні та експертні (аналітичні) послуги з метою сприяння розвитку зеленої економіки в районі (відновлювальної енергетики, переробки відходів, органічного агровиробництва). Така співпраця зумовлюється районною Програмою охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Ізмаїльському районі на 2016-2020 рр.

Наталія Тодорова висловила сподівання щодо плідної співпраці та наголосила про зацікавленість Ізмаїльської районної державної адміністрації у запровадженні сучасної зеленої економіки.

Ізмаїльська райдержадміністрація - Інститут зеленої економіки - співпраця  - 2

Довідково

Інститут зеленої економіки – створений в лютому 2013 року провідними експертами в сфері академічної науки, бізнесу та державного управління з метою сприяння розвитку зеленої економіки в Україні.

Угода про Європейську інтеграцію України передбачає реалізацію низки заходів з озеленення економіки в контексті програми Східного партнерства ЄС, яка реалізується під егідою Європейської комісії через ОЕСР, ЮНЕП, ЮНІДО.

Зелена економіка є практичним механізмом реалізації стратегії сталого розвитку, що передбачає врахування інтересів не тільки теперішніх, але й прийдешніх поколінь.

Поделиться статьей в социальных сетях: