>

Ставрівський НВК: Олімпійський тиждень

Ставрівський НВК: Олімпійський тиждень

В Ставрівському навчально-виховному комплексі (Окнянський район) закінчився Олімпійський тиждень. Пройшов він насичено та цікаво. Кожен день був пізнавальним, веселим, сповненим яскравими емоціями.

Урочиста лінійка, присвячена відкриттю Олімпійського тижня не лише ознайомила школярів з видатними спортсменами України, з олімпійськими видами сорту, а також з тими змаганнями, які очікують на юних спортсменів протягом навчального року.

У вівторок відбулася зустріч трьох збірних школи по волейболу: команда дівчат, команда хлопців та команда вчителів. Напруженою була боротьба, всі команди показали гарну гру, та кращою, за результатом дев’яти партій, стала збірна вчителів.

В середу велосипедисти 8, 9, 10 та 11 класів організували велопробіг до Новосамарки, де їх гостинно зустріли друзі. Були зіграні товариські матчі з футболу між збірною Ставрівського НВК та Новосамарською ЗОШ, з волейболу — між збірними команд хлопців та команд дівчат. Захід продовжився біля ставка, де були проведені веселі старти, купання у водоймі. По закінченню учасників велопробігу пригостили запашною юшкою.

У четвер Ставрівський НВК приймав на своєму футбольному полі збірні Бочманівської ЗОШ Подільського району. Матчі відбувалися між командами юнаків молодшої та старшої групи, а також між збірними команд дівчат. Сподіваємось, команди підготувалися до районних футбольних змагань, які планується провести в кінці вересня.

У п’ятницю учні Ставрівського НВК вирушили в урочище Прошинське, де проводилася розважально-спортивна гра «Соколята». Захід розпочався з орієнтування на місцевості, потім команди дівчат кожного класу зіграли у «водяний» волейбол, а на хлопців чекали естафети. Директор НВК Порожнюк Надія Анатоліївна, за традицією, частувала усіх присутніх смачною юшкою. Протягом заходу бажаючі могли позмагатися у силі в перетягуванні канату.

Протягом всього тижня в кожному класі класні керівники підготували та провели Олімпійські уроки: бесіди, вікторини, веселі старти та естафети.

В суботу в районному Будинку Культури відбулася святкова програма, присвячена Дню фізичної культури і спорту, де вітали професіоналів та ветеранів спорту. В загальному командному заліку спартакіади загальноосвітніх навчальних закладів за 2015-2016 н.р. Ставрівський НВК посів почесне перше місце. Грамотами були нагороджені директор НВК Порожнюк Надія Анатоліївна та вчитель фізичного виховання Порожнюк Петро Васильович за вагомий внесок у розвиток спорту Окнянщини. Також відзначили підприємця-спонсора Мельника Олександра Тимофійовича із с.Ставрове, який надає матеріальну допомогу в придбанні спортивної форми та спортивного інвентаря і є активним учасником збірної команди села по волейболу.

На щотижневій лінійці у Ставрівському НВК були відзначені кращі спортсмени, які проявили свої здібності в заходах Олімпійського тижня. Директор школи вручила кубок, яким нагородили колектив Ставрівського НВК.

Попереду навчальний рік, сповнений різними спортивними змаганнями. Тож бажаємо спортсменам наполегливо йти до майбутніх перемог!

Педагог-організатор Ставрівського НВК,
ЯНАКОВА Валентина Пантеліївна

Поделиться статьей в социальных сетях: