>

Субота відзначиться гучними етновесіллями та показом українського вбрання

ярмарок «Скарби Одещини»

Традиційне весілля в сучасних декораціях: на ярмарку «Скарби Одещини» дівчата та хлопці з Кодимського та Арцизького районів продемонструють, як сторіччя тому укладали шлюб у болгарських та українських селищах. Окрім того, влаштують театралізоване дефіле, на якому покажуть красу 19-ти національних українських костюмів. Про це повідомили в управлінні культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.

«Обрядові дії супроводжуватиме виступ духового оркестру. Артисти будуть співати маловідомі весільні пісні. Ці вистави зацікавлять усіх, кому важливе збереження традицій. Адже обряди, які відтворять на ярмарку, записувались з вуст старшого покоління», — розповіла директор управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Олена Олійник.

Також з нагоди святкування 86-ї річниці Одеської області всі бажаючі зможуть відвідати так звану «зону майстрів», де буде проводитися виставка-продаж виробів народних майстрів.

Нагадаємо, мешканців Одеської області та Одеси запрошують на ярмарок «Скарби Одещини». Він розпочнеться 3 березня о 10 ранку за адресою: проспект Шевченка, 4. На гостей чекають майстер-класи з гончарства та карбування монет, показ національних костюмів, а також інші розваги, зокрема — для дітей.

Поделиться статьей в социальных сетях: