>

Сучасний міні-стадіон зі штучним покриттям відкрили у Виноградівці

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка

В Одеській області продовжують розвивати спортивну інфраструктуру. Цього року завершилось будівництво футбольно-спортивного комплексу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Територію обладнали багатофункціональними тренажерами та освітленням, а за грою команд на штучному полі відтепер можна спостерігати з глядацьких трибун. На церемонію відкриття міні-стадіону разом із місцевими мешканцями, зокрема, завітав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка  - 1

«Минулого року ми збудували більше 10 таких майданчиків. Цьогоріч їх кількість буде не менше 25 по всій області. Окрім того, у планах побудувати 15 таких багатофункціональних майданчиків. І на цьому ми не зупинимося. Адже зірки спорту не падають з неба, вони народжуються у звичайних родинах та виховуються у звичайних школах. За успіхом стоїть талант, примножений на багатогодинні тренування», — зауважив під час відкриття міні-стадіону голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка - 2

Зазначимо, будівництво футбольно-спортивного комплексу в селі Виноградівка Арцизького району розпочалося у 2017 році. За рахунок коштів соціально-економічної субвенції з обласного бюджету виділено 1 мільйон 470 тисяч гривень, а у 2018 році – додатково 200 тисяч гривень.

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка  - 3

Окрім того, 29 квітня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав також щорічний фестиваль «Vinogradovka Country Fest». Учасникам заходу вдалося встановити національний рекорд – одночасно в болгарському танці «хора» взяли участь понад 300 людей. Перед цим очільник регіону нагородив переможців змагань із вільної боротьби, що традиційно проходять під час фестивалю.

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка  - 4

Нагадаємо, розвиток спорту та культури – пріоритети Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

футбольно-спортивний комплекс - відкриття - Виноградівка  - 5

Поделиться статьей в социальных сетях: