>

Священний Синод ПЦУ ухвалили утворення Управління Переяславсько-Вишневської єпархії

Священний Синод Православної церкви України 4 березня провів друге засідання, під час якого, зокрема, ухвалили утворення Управління Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Олександром (Драбинком).

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

Під час засідання Синоду прийняли рішення направити листа голові УГКЦ щодо служінь у Софії Київській. У листі, зокрема, йдеться, що «протягом тисячоліття Собор Святої Софії Київської був і залишається кафедральним собором православних Київських першоієрархів», інформує «Українська правда«.

Синод вважає за корисне «зберегти щодо богослужінь у Святій Софії Київській той порядок, який склався дотепер і позитивно сприймається в українському суспільстві, не провокуючи полеміки чи розділень».

Крім цього, архиєреї ухвалили звернення стосовно президентських виборів в Україні, текст якого опублікують найближчим часом.

Синод також благословив відкриття та реєстрацію першого в історії ПЦУ монастиря — Благовіщенського жіночого монастиря за адресою: м. Дніпро, вул. Рилєєва, 36.

На засіданні Синоду погодили текст типового статуту для парафій ПЦУ та ухвалили утворення Управління Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Олександром (Драбинком).

Поделиться статьей в социальных сетях: