>

Святковий концерт «З музикою — в серці» до 70-річчя музичної школи

70-річчя музичної школи - святковий концерт - Ізмаїл

В Ізмаїльській дитячій музичній школі №2 відбувся великий святковий концерт «З музикою — в серці», приурочений до 70-річчя від дня заснування школи.

У цей святковий день на сцені музичної школи виступили випускники ДМШ №2 — Маріанна Співак, Сніжана Степанянц, Луїза Єрмакова, Аліна Чабан, Вікторія Первушина, Ірина Долинська, вокальне тріо «Берегиня» (керівник — Надія Бережинська).

Також своїми виступами глядачів порадували — Анна Суханова, Ольга Кутищева, народний вокальний ансамбль «Камертон» (керівник — Аліна Чабан), Ірина Щербина, Олексій Паладій, Валентина Мигово, Катерина Прокурор, народний оркестр народних інструментів (керівник — Світлана Баско). Колектив виконав твір Пьяцолла «Забуття», який вони освятили пам’яті одного з найперших учасників оркестру Олександра Миронова.

Ізмаїльська дитяча музична школа №2 була заснована в 1948 році як вечірня музична школа для дорослих. У 1987 р відбулася реорганізація вечірньої музичної школи в дитячу музичну школу №2. Сьогодні ДМШ №2 є провідною школою Придунав’я, однією з кращих шкіл області. Біля джерела становлення дитячого закладу стояло багато людей, відданих своїй справі, які заклали міцні традиції колективу, засновані на професіоналізмі, любові до музичного мистецтва.

Сьогодні в школі навчаються діти на фортепіанному, струнно-смичковому, народному, теоретичному відділеннях, вокально-хоровому та театральному відділеннях. Основна мета діяльності школи — навчити дітей творити і прагнути до творчості.

У школі працює педагогічний колектив однодумців, сповнений творчих сил і задумів. У 2005 році школа пройшла державну атестацію, за результатами якої атестована з відзнакою.

У 2008 році колектив школи нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий внесок у забезпечення розвитку музичної освіти, естетичного виховання підростаючого покоління, значні трудові досягнення». Майстерність викладачів підтверджується успіхами вихованців школи. Велика кількість учнів школи є лауреатами та дипломантами багатьох творчих конкурсів.

Ізмаїльська дитяча музична школа №2 є співзасновником двох дитячих музичних фестивалів-конкурсів: дитячого фестивалю-конкурсу «Юні таланти Бессарабії» і відкритого академічного фестивалю-конкурсу «Вінок Дунаю», які проводяться в Ізмаїлі щорічно. Щорічно в жовтні проводиться свято, присвячене Дню міста Ізмаїл — посвята першокласників у музиканти «Музічонок».

За роки існування школи багато її випускники вже отримали вищу музичну освіту і працюють сьогодні в музичних школах Одеської області, в різних містах України та за її межами.

Поделиться статьей в социальных сетях: