>

Святкує Роздільнянщина

Святкує Роздільнянщина

23 серпня 2016 року у Роздільній відбувся авто-вело заїзд та хода учасників Всеукраїнської акції «Прапор України – Прапор миру», присвячений Дню Державного Прапора України та 25-й річниці Незалежності України. Після державного Гімну з вітальним словом виступив Дмитро Цибенко, в.о. голови райдержадміністрації, який наголосив:

«Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини…»

За багаторічну плідну працю, значний внесок у забезпечення розвитку Одеської області, вагомі досягнення у професійної діяльності та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України грамотою Одеської облдержадміністрації було нагороджено Лідію Букрєєву — директора ЗОШ №2 м.Роздільна, також грамоти від Роздільнянської райдержадміністрації за соціально-економічний розвиток району та благодійну допомогу військовослужбовцям отримали активні роздільнянці.

Голова ГО «Ветерани АТО Роздільнянщини» Владислав Стоянов разом із міським головою Валерієм Шовкалюком та представниками військомату нагородили медалями «25 років Незалежності» військовослужбовців, які по завершенню нагородження відправились з покладанням до меморіальної плити нашому земляку, загиблого за волю та незалежність України Сергію Іщенку. Мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника великого українського поета Тараса Шевченка.

Поделиться статьей в социальных сетях: