>

Святкування дня міста всією громадою

Кодима день містаНа фото: Володимир Олексійович СКЛЯРУК, мер Кодими

Престольне свято Свято-Воздвиженського храму стало і Днем міста Кодими. Отож, 27 вересня Кодима відзначає свою 262 річницю. Готуватися до неї почали заздалегідь. Усіх запросили на місцеву толоку, аби навести лад у місті. Вулиці чепурилися, проводилися усі потрібні роботи, адже будуть гості, а приймати їх треба достойно. Зрештою, як і жити зручно місцевим мешканцям. Для цього робота ведеться планомірно, впродовж року.

Про те, аби кодимчанам було жити комфортніше, дбає як і сама громада, так і мер міста Володимир Склярук. Коли він розпочав свою роботу на посаді міського голови, то напевне знав, що буде дотримуватися своєї передвиборчої програми практично щодня. Тож і зайнявся впритул питаннями благоустрою, санітарного стану міста, доріг, вуличного освітлення. Та найважливішим залишається питання з водозабезпечення.

— Роблю все можливе, аби життя людей було кращим і вони почували себе комфортніше. Так, протягом 2016 року нам вдалося з плану соціально-економічного розвитку зробити багато чого, — каже Володимир Олексійович. — Відразу ж після виборів ми взялися за те, аби з’ясувати причину низького тиску в водогоні. Перекриваючи почергово мережі, знайшли «дірку»: на околиці міста, в районі нафтобази, що біля залізниці. Там роками вода з водогону, через прорив, йшла просто під землю, в так звані «підшкурні води». Коли ліквідували цей прорив, аж на душі полегшало.

Крім того, облаштовували вулиці. На Грушевського (колишня Комсомольська) завезли 500 тон щебеню та облаштували ділянку дороги. До цього часу проїзд по вулиці закінчувався там, де закінчувалось дорожнє покриття. Зараз люди мають можливість виїжджати цією вулицею через околиці міста в напрямку сіл Серби, Баштанків та Загнітків.

— Також розчищали та упорядковували міське сміттєзвалище та ліквідували стихійні смітники, — каже міський голова. — Постійно прибирали місця загального користування від трави та сміття: особливо пам’ятники, дороги, кладовище. В зимовий період розчищались від снігу та посипались протиожеледними засобами дороги. Ліквідували затор біля водокачки, який міг стати страшним наслідком для Кодимщини, але вчасна ліквідація відвернула цю біду.

Майже по всьому місту відновлено вуличне освітлення, відремонтовано та пофарбовано стару огорожу біля кладовища, яка роками не фарбувалася і не лагодилася. Впорядковано тротуари по вулицях Садовій, Південній та у міському парку. Проведено поточний ремонт пам’ятників по місту, стели на в’їзді до міста та підпірних стін біля вокзалу. Благоустроєно територію біля ставка Центральний, дерева та бордюри періодично біляться.

Для місцевого комунального підприємства, аби повністю його укомплектувати, придбали насоси, біотуалети та інвентар. Що дуже добре — дбають тут про безпеку кодимчан, для цього регулярно підрізають та ліквідовують аварійні дерева. Працівниками комунального підприємства регулярно висаджуються квіти по вулиці Садовій та біля пам’ятників. Ось так і приходить краса на вулиці наших містечок.

Та на цьому благоустрій міста не закінчується. Роботи продовжуватимуться і надалі. А зараз настає час свята.

І «Народна думка» вітає Кодиму
із Днем народження!

Юліана БОГДАНОВИЧ

Звернення мера Кодими Володимира Склярука до мешканців міста напередодні святкування Дня міста:

Поделиться статьей в социальных сетях: