>

Свято рідної мови в Ізмаїльському районі

фестиваль «Світ рідної мови» - Ізмаїльський район

21 лютого в концертному залі Обласного центру національних культур пройшов традиційний щорічний фестиваль, присвячений Міжнародному Дню Рідної мови «Світ рідної мови», в якому взяли участь творчі колективи та солісти з 12 сіл Ізмаїльського району.

На сцені виступили не тільки колективи, відомі в Ізмаїльському районі та за його межами, але зовсім юні артисти, які тільки починають свою творчу діяльність на сцені.

Звучали пісні і вірші на болгарському, молдавською, російською, українською мовами.

У фестивалі взяли участь: НВА «Журавушка» і НВА «Перлина» СК с.Ст.Некрасівка, танцювальний колектив «Кіслічанка» БК с.Кісліци, ДВА «Малюки» і ДВА «Мрія» БК с.Броска, НВА «В’зраждане» БК с.Кирнички, ВА «Калинушка» ДК с.Каланчак, танцювальний колектив «Азарт» СК с.Саф’яни, ДВА «Нове покоління» БК с.Н.Некрасівка, ДВА «Камертон» БК с.Кам’янка.

Також порадували виступами солісти, деяким з яких щойно виповнилося всього лише по 6 років!

Виступали: Черненко Вікторія с.Броска, Адріана Проць с.Броска, Ботошань Анастасія с.Камишівка, Юлія Мішуліна с.Н.Некрасівка, Дует Скутельнікова Віоріка та Перчун Віорел с.Камишівка, тріо Пінтійская татьяна, Рашкоа Олена і Тетяна Чайка с.Лощинівка , Валерія Демко с.Саф яни. Відкрила фестиваль з піснею «Молитва за Україну» зовсім юна учасниця Кіра Мінчева с.Лощинівка.

Так само читали вірші на рідній мові Вікторія Паску с. Першетравневе, Валерія Чернева, Артем Кравченко, Мирослава Іваноглу учні недільної болгарської школи «Б’лгарскі світлиця» ІДГУ.

Юлія Кваша з с.Першетравневого привезла на фестиваль авторський вірш про рідну мову.

виставка «Світ рідної мови» - Ізмаїльський районПрямо в концертному залі для гостей фестивалю бібліотекою ОЦНК була організована літературна виставка «Світ рідної мови».

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в Голосі яснім имя твоє
Просяє, наче зірка світанкова.
З родинного гнізда, немов пташи,
Ті полетіш, де світу далечізна,
Та в рідній мові буде вся душа
І вся твоя дорога, вся Вітчизна.
У просторах, яким немає між,
Чи не згубішся, як на вітрах полова.
Моря перелетіш и не впадеш,
Допокі буде в серці рідна мова.
Поделиться статьей в социальных сетях: