>

Тарутинець виграв світову «бронзу» на чемпіонаті із вільної боротьби

Чемпіонат світу з вільної боротьби серед молоді

Спортсмен із селища Тарутино посів третє місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед молоді до 23 років. Василь Михайлов переміг суперника з рахунком 12:2 під час змагання, що відбувались у польському місті Бидгощ. Загалом на ЧС-2017 за нагороди змагалися 93 борці, серед яких чотири з України. У командному заліку збірна України посіла 5-те загальнокомандне місце.

Зазначимо, 22-річний Василь Михайлов тренувався у місцевій дитячо-юнацькій спортивній школі. Вже у 2008 році здобув перемогу на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед школярів. А згодом тарутинський спортсмен став Чемпіоном України серед молоді до 23 років, а також ІІІ призером Чемпіонату Європи з вільної боротьби в Угорщині. Брав участь у Чемпіонаті світу серед чоловіків та жінок (Франція м. Париж), повідомляє прес-служба ОДА.