>

Татарбунари лихоманить «13 – те питання»

У соціальних  мережах жителі  міста Татарбунари почали обурюватись 13 питанням порядку денного, яке винесено на розгляд  VIII-ю сесією VII скликання Татарбунарської міської ради 17 червня 2016 року, повідомляє кореспондент «Народної думки».

 

У проекті рішення йде мова про встановлення надбавок за, мабуть, високі досягнення у праці у розмірі 70% посадового окладу міському голові, заступнику міського голови, секретарю Татарбунарської міської ради також про встановлення щомісячної премії в розмірі 50% посадового окладу, про матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань вказаним посадовим особам щорічно у розмірі середньомісячної заробітної плати.

У соціальних мережах виникла активна дискусія — чому винесено на розгляд саме такий проект рішення, адже загальновідомо що в місті достатньо інших проблем, що потребують негайного втручання: відсутність якісного дорожнього полотна, тротуарів.

Загальновідомо, що більшість містян живе за рахунок субсидій через відсутність робочих місць. Більше того, активні жителі у соціальній мережі facebook зробили попередній підрахунок — у скільки обійдеться утримання тими, хто сплачує податки до міського бюджету, трьох осіб. Реакція татарбунарців була швидкою:  “За що мер має отримати підвищення до зарплати?”.

Так, дійсно, працівникам органів місцевого самоврядування надбавки до зарплати обґрунтовані законодавчо. Ці питання регулюються, зокрема, такими документами як Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також постановою Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2009 року, але в проекті рішення «забули» зазначити, що набула чинності нова постанова Кабінету Міністрів України з дня набрання чинності Закону України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” .

Публікуємо окремі думки містян з приводу дискусії щодо майбутньої зарплати:

«Якщо не вистачає грошей на дороги, тротуари  то можливо варто встановити межі до 10% премії та скасувати інші пільги і надбавки. Влада перш за все має дбати за тих хто її вибрав а не за себе.»

Отже, у нас є ще час та можливість прослідкувати – хто з депутатів підтримає даний проект рішення.

 

т1 т2

Поделиться статьей в социальных сетях: