>

Татарбунари відзначили своє 380-річчя молебнем, забавками для дітей, показом весільних суконь та благодійним тортом

Татарбунари святкують 380-річчя

Татарбунари відсвяткували свій день народження. Організатори дійства підготували для гостей та мешканців Татарбунар насичену програму.

Спортивні заходи, привітальні промови, виставка, лотерея, конкурси, атракціони, майстер-класи, відкриття, концерти чого тільки не було в програмі святкування.

З самого ранку відбувся спортивний забіг «З любов’ю до рідного міста». У якому взяли участь керівники міста, педагоги та учні, місцеві спортсмени-любителі та інші жителі містечка. Масовий крос завершився врученням призів та спільним фото біля пам’ятного знаку «Я люблю Татарбунари».

Пізніше в парку Татарбунарського повстання відбулася гра для дітей молодшого шкільного віку «Місто професій» та квест-гра для дітей середнього віку та старшого шкільного віку «Місто крізь роки». Одночасно з цим в парку ім. Тараса Шевченка проводився шахово-шашковий турнір.

Святкові заходи звичайно не обійшлися без молебня, адже цього дня місто також святкує храмове свято Успіння Пресвятої Богородиці. У храмі міста відбулася урочиста служба, у якій взяв участь міський голова Андрій Глущенко.

Родзинкою святкування 380-річчя міста Татарбунари стала художня виставка «У світі прекрасного», яка буде діяти протягом двох тижнів. У виставці беруть участь місцеві художники: Петро Рибін, Віктор Устименко, Володимир Горбатюк, Тетяна Піддубняк та Валентина Назаренко. Також представлені роботи арт-студії під керівництвом Володимира Горбатюка.

Майстрів пензля об’єднала спільна ідея: за допомогою мистецтва показати, яке прекрасне життя. В експозиції представлені роботи виконані в різних видах образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткового мистецтва.

А урочисте відкриття свята розпочалось ввечері флеш-мобом «Рідне місто». Після якого керівники міста та шановні гості привітали жителів краю зі святом.

День народження неможливо уявити без святкового торту. Кондитер Надія Скліфос презентувала іменнику свій подарунок. Купуючи шматочок торта, кожний долучався до благодійної акції «Допоможемо дитині», яка мала на меті врятувати життя Дар’ї Сумакової.

Яскравим та оригінальним було «Дефіле наречених». Прекрасні та вражаючі учасниці підкорили глядача справжньою українською вродою.

У цей святковий вечір лунали музичні та танцювальні подарунки від місцевих виконавців та запрошених артистів.

По закінченні концерту татарбунарців чекав святковий салют з нагоди Дня міста. Святкування пройшло в легкій дружній атмосфері, адже в Татарбунарах багато хороших, чуйних та привітних людей. І саме у такі дні кожен відчуває себе частиною великої родини.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: