>

Татарбунари залишаться без газового обслуговування

служба газа, Татарбунары

Країна зараз переживає великі потрясіння. Закривається багато закладів, іноді дуже потрібних. Хазяйнувати стає все важче та важче.

Сьогодні гостро стоїть питання подальшої долі служби газу у Татарбунарах. Тому з ініціативи депутата Татарбунарської міської ради Володимира Гажийського було підняте питання подальшого існування служби газу в районі.

— Ми вже втратили газове господарство, яке перемістили в Арциз, тому не можна допустити ще й закриття служби газу, — каже депутат, — адже це матиме дуже негативні наслідки для жителів міста. Мало того, що в місті немає природного газу, як в інших цивілізованих населених пунктах, так нас ще хочуть позбавити того, що маємо.

Поки справа ще не вирішена, та земля повниться чутками, і деякі з них говорять про консервацію обладнання, його подальший демонтаж та ліквідацію служби газу (104). Правду кажучи, вони небезпідставні. До Татарбунарської міської ради надійшло прохання від ПАТ «Одесагаз» у припиненні права користування земельною ділянкою за договором оренди за адресою: м. Тарбунари, вул. Папаніна,буд. 101.

Татарбунары, газ

Тому Володимир Гажийський закликає всіх спільними зусиллями відстояти службу газу. Із цього приводу були направлені клопотаня в міську та району ради.

Ольга БЕРЕЗОВСЬКА

Поделиться статьей в социальных сетях: