>

Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище відсвяткувало випускний

Завершуючи цикл випускних вечорів в Татарбунарському районі за доброю традицією наприкінці червня навчальний заклад залишають випускники, термін навчання яких склав 3 роки.

 

Так,  27 червня  2018 року в Державному навчальному закладі «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище» відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту і дипломів кваліфікованих робітників за професіями «Кухар»;  «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)»; «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» та свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації з професії «Маляр. Штукатур» учням випускних груп 14-КР, 23-ООС, 89-Т і 2-МШ.

 

Урочиста  лінійка пройшла в затишній родинній атмосфері, адже погода внесла свої корективи і звичне open-air свято довелося перенести до святкової  зали.  На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся директор училища Олег Кабак, який тепло і сердечно привітав молодь  із закінченням навчання та побажав їм зайняти гідне місце в житті і успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

 

 

45 випускників відтепер самостійно і наполегливо торуватимуть шлях до омріяного майбутнього, здобуваючи вищу освіту та працюючи за фахом. Багато нинішніх випускників за роки навчання брали участь в предметних олімпіадах, конкурсах професійної майстерності, міських святкуваннях, були активними учасниками учнівського самоврядування. Кращі серед них були відзначені грамотами за старанність та активну участь у житті училища, а батькам випускників були вручені подяки за гарне виховання дітей.

 

Окрім того випускників привітали секретар Татарбунарської міської ради Оксана Жаран та начальник відділу діловодства при виконавчому комітеті Татарбунарської міської ради Юлія Бондаренко. За активну життєву позицію, високі досягнення з професійної майстерності, ініціативність та з нагоди завершення навчання найкращим випускникам Анні Кравченко, Дмитру Семенюку, Андрію Бєлому та Івану Костенко вручили цінні подарунки та грамоти за підписом міського голови.

З напутнім словом до молоді звернулась майстер виробничого навчання Олена Кулик:

«Ви йдете в самостійне життя в нелегкий час, професії, які ви отримали затребувані в усіх куточках нашої держави. Ми сподіваємось, що ви будете успішними як на виробництві так і в особистому житті. Час пливе, живіть достойно, будьте гідними представниками своєї професії і нехай щастить!».

Зі словами вдячності до всього педагогічного колективу від батьківського комітету звернулася Маріанна Семенюк та привітала випускників зі ще одним пройденим етапом життя і побажала наполегливості у підкоренні нових вершин.

Традиційно під звуки «Училищного вальсу», загадавши бажання, молодь з училищного порогу випустила повітряні кульки, що полетіли кожна своїм шляхом. В добру путь, випускники, ви наша гордість і надія!

 

Надія Кабак, заступник директора з навчально-виховної роботи

Поделиться статьей в социальных сетях: