>

Татарбунарські школярі познайомилися з бібліотекою та зіграли в квест

У Татрбунарах 10 жовтня до центральної районної бібліотеки на бібліотечно–бібліографічні уроки завітали учні 10 – х класів Татарбунарського НВК «Школа – гімназія».
Більшість з них потрапили сюди вперше, тому зустріч було вирішено розпочати з екскурсії по книгозбірні, від якої учні отримали цікаву інформацію про роботу та функції кожного з відділів районної бібліотеки. А показати в цій бібліотеці дійсно є що.

По-перше, медіа – центр, де можна збиратися для навчання, творчості, дозвілля і спілкування; по-друге, затишна читальна зала, де можна попрацювати з додатковою літературою, написати та оформити реферати, доповіді, конспекти, зануритись в мережу ІНТЕРНЕТ; по-третє, відділ абонементу, де кожен користувач може взяти нову актуальну літературу на свій смак додому.

Після екскурсії школярів запросили в медіа центр, де провели з ними анкетування для вивчення читацьких інтересів, завдяки якому можна підібрати кожному читачеві індивідуальний список літератури.


Ну, а «на десерт» хлопців та дівчат очікувала квест – гра, яка допомогла учням актуалізувати отриману на бібліотечному уроці інформацію.

Ганська О.Б. методист Татарбунарської районної бібліотеки

Поделиться статьей в социальных сетях: