>

Татарбунарські танцюристи привезли нагороди із фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «КиївДенс»

Танцювальна студія «Dance world»

Танцювальній студії «Dance world» поталанило 26 березня побувати на Київському міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «КиївДенс». У фестивалі взяли участь понад 20 колективів.

Танцювальна студія «Dance world» - 1Підготовка до фестивалю буда дуже плідною та напруженою. Виснажливою була дорога до Києва, проте для колективу це не стало на заваді, їм вистачило сил показати себе достойно. Як запевняють самі учасники такої наснаги їм надала атмосфера заходу.

В фестивалі взяла участь змішана група дітей з двома номерами: «Попурі», який одержав та привіз до рідного міста кубок за 2-ге місце в категорії сучасна хореографія, та «Зозуля», яка отримала грамоти та медалі за участь. Також відзначилися в категорії «18 і більше» доросла група, яка продемонструвала танцювальні номери: «Ніч», що отримала грамоту та медалі за участь, та «В бою». Останній танець вперше був представлений широкій публіці, проте він зміг підкорити суддів, які оцінили та присудили 1-ше місце в номінації сучасна хореографія.

Участь у фестивалі стала не тільки хорошим досвідом, а й подарувала можливість навчитися чомусь більшому, досягати своїх цілей. Велику вдячність колектив висловлює організаторам фестивалю за гостинність та теплий прийом.

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Татарбунарського БК Олександра Доброва.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: