>

Теплодар залишився практично без опалення — відключення може статися найближчим часом

Теплодар без отопления

Місто Теплодар у такі сильні морози залишилося на межі замерзання. Недбале управління попереднього керівництво поставило місто на край морозної прірви. Політична сила «Народний фронт» взяла на себе зовов’язання уникнути катастрофи.

Нижче розміщаємо повний текст заяви:

«Заява Одеської обласної організації ПП «Народний фронт»
щодо недопущення відключення від постачання
природного газу КП «Одеська ТЕЦ-2»
у м. Теплодар Одеської області

Протягом тривалого часу, щонайменше з кінця 2004 року, внаслідок прийнятого рішення виконкому Теплодарської міської ради «Про управління житлово-комунальним комплексом у м. Теплодар», склалася досить непроста ситуація щодо забезпечення теплом в опалювальний період мешканців Теплодару. Суть проблеми полягає в тому, що згідно вказаного рішення спеціально утвореному ТОВ ЖЕБП «Наше місто» було доручено здійснення збору платежів за всі житлово-комунальні послуги з населення в м. Тепдлодар.

Також, на виконання зазначеного рішення, міським комунальним підприємством «Одеська ТЕЦ — 2» був укладений з ТОВ «Наше місто» відповідний договір комісії на реалізацію теплової енергії, за умовами якого останнє було зобов’язане своєчасно та в повному обсязі перераховувати на користь КП «Одеська ТЕЦ — 2» кошти за послуги з теплопостачання.

Але, в наслідок подальшої господарської діяльності, з боку ТОВ ЖЕПБ «Наше місто» виникла заборгованість перед КП «Одеська ТЕЦ — 2». Внаслідок цього, КП «Одеська ТЕЦ— 2» заборгувала перед організаціями, які поставляють йому природний газ для виробництва теплової енергії. Наразі виникло питання про можливе відключення КП «Одеська ТЕЦ — 2» від газопостачання, оскільки борг щодня збільшується, а шляхів вирішення цього питання з боку ТОВ ЖЕПБ «Наше місто» немає.

Слід зазначити, що КП «Одеська ТЕЦ — 2» є єдиним постачальником послуг з теплопостачання у м. Теплодар, населення якого складає понад 10 тис. осіб. І в разі припинення постачання природного газу, місто може залишитись без тепла, а до завершення опалювального сезону ще чимало часу. Цього категорично не можна допустити, так само, як і те, аби мешканці цього міста стали заручниками між господарюючими об’єктами.

З огляду на ситуацію, що склалася, ПП «Народний фронт» заявляє: зі свого боку ми, як відповідальна політична партія, яка дбає про інтереси своїх виборців, всього українського народу, не допустимо того, аби м. Теплодар у цей час залишилось без тепла. Той, хто насмілиться на протизаконний крок, та спробує припинити постачання природного газу до м. Теплодар, здійснить правопорушення, яке потягне за собою дуже серйозні правові наслідки та персональну відповідальність.

Ніхто не має права залишити без тепла людей в опалювальний період. Помилки, прорахунки та борги пресловутих попередників від старої влади не можуть і не будуть ярмом на шиї нашого народу. І той, хто створив таку ситуацію, рано чи пізно нестиме за це відповідальність — де би він зараз не знаходився, і яку би посаду не обіймав. Закон — один для всіх!

Сергій ФАЄРМАРК, народний депутат України,
голова Одеської обласної організації ПП «Народний фронт»

Поделиться статьей в социальных сетях: