>

Тиха корупція на балтському водосховищі може вибухнути гучним скандалом

Як вже розказувала «Народна думка», у Балті на місцевом водосховищі, що на річці Кодима, розташованого на землях в межах Гольмянської  та Перелітської сільських рад Балтського району Одеської області киплять пристрасті.
Розпорядником водного об’єкту загальнодержавного значення є місцева районна державна адміністрація, яка своїм розпорядженням у 2006 році надала зазначені земельні ділянки для догляду Балтського водосховища та прибережних захисних смуг  Дністровському міжрайонному управлінню водного господарства (МУВГ).

В квітні 2010 року між замовником Дністровським МУВГ та фізичною особою підприємцем ,що виступив підрядником,  був укладений на два роки договір підряду на виконання робіт по виробництву товарної риби. А вже через рік, в квітні 2011 року від підприємця надійшла заява до Балтської РДА про надання йому Балтського водосховища для товарного риборозведення терміном на 49 років.

За результатами розгляду даної заяви головою Балтської РДА 19 травня 2011 року було видано розпорядження, яким дану заяву задоволено. Втім, через два місяці, 22 липня 2011 року зазначене розпорядження було скасоване самим же головою Балтської РДА. Але вже 13 вересня 2011 року розпорядженням вже голови Одеської ОДА все повернулося на свої місця: розпорядження від 22 липня 2011 року голови Балтської РДА скасовано. Таким чином, попереднє розпорядження голови Балтської РДА від 19 травня 2011 року залишилось чинним, договір оренди діє й надалі.

Із цього приводу одеське представництво МДО «Депутатський контроль» направило звернення міністру екології, начальнику поліції Одеської області, голові державного агенства рибного госопдарства із проханням розібратися у ситуації та відновити законність. Докладніше читайте у документах, що ми розміщаємо.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: