>

Тиждень безпечного Інтернету в Татарбунарській бібліотеці

«Безпечний Інтернет» - Татарбунари - бібліотека

6 лютого 2018 року в усьому світі відзначили День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Інтернет — цікавий віртуальний світ, який дозволяє нам дізнаватися багато нового, спілкуватися з людьми в різних кінцях світу, ділитися з іншими своїми захопленнями, мандрувати різними куточками нашої планети та багато іншого.

Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та приймають участь у різних заходах заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн. Татарбунарська центральна районна бібліотека теж долучилася до цього проекту та провела Тиждень безпечного Інтернету у бібліотеці. Бібліотекарі відділу обслуговування підготували цикл заходів для молоді та людей похилого віку, які вчаться працювати в мережі. Одним із них стала гра-тренінг «Безпека в Інтернеті». Під час гри розглядались такі питання:

  • Чим приваблює Інтернет?
  • Що роблять підлітки в мережі?
  • Дотримання правил безпеки в віртуальному світі.

Слайд-презентація «Безпечний Інтернет» вчить молодь правильно поводитися в Інтернеті та використовувати його можливості з користю і задоволенням за допомогою простих правил. В читальному залі оформлена книжкова виставка «Інтернет починається з тобою», з якою кожен може ознайомитись і знайти для себе корисну інформацію для правильного, а головне, безпечного використання Інтернету.

Тиждень безпечного Інтернету в бібліотеці має на меті зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на молодь шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн – технологій та мобільних приладів.

Тетяна ТКАЧЕНКО,
бібліотекар Татарбунарської районної бібліотеки

Поделиться статьей в социальных сетях: