>

Трагедія навчила: бюджет Одещини розрахований і на протипожежні заходи

кошти на заходи протипожежної безпеки

В проекті обласного бюджету Одещини на 2018 рік передбачені кошти на заходи протипожежної безпеки: йдеться про 111,2 мільйона гривень. Про це, під час брифінгу для ЗМІ, заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми заклали безпрецедентну суму на заходи протипожежної безпеки. Крім того, я зобов’язав голів районних державних адміністрацій передбачити кошти у відповідних бюджетах на наступний рік. Їх використання має бути максимально ефективним та прозорим. Процес контролюватиму особисто», — зазначив він.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов також підкреслив, «26 років ніхто не приділяв уваги вирішенню цієї гострої проблеми». За його словами, у першу чергу, кошти направлятимуть на соціальні та освітні заклади, де цілодобово перебувають люди.

Попередньо, сума розподілена наступним чином: заклади освітньої сфери — більше 51,5 мільйонів, охорони здоров’я — 36,8 мільйонів, соціальна сфера —13,2 мільйонів, культурні об’єкти — 8,7 мільйонів, молодіжна політика та спорт — 730 тисяч гривень, служба у справах дітей — 150 тисяч гривень тощо.

Очікується, що депутати Одеської обласної ради підтримають пропозицію про виділення 111,2 мільйонів гривень на заходи протипожежної безпеки під час сесії, яка запланована на 21 грудня.

Поделиться статьей в социальных сетях: