>

Троє літніх чоловіків проти молодої красуні: у Роздільнянському районі проходять вибори

Позачергові вибори Новоукраїнського сільського голови

Сьогодні вчасно о 8.00 відкрилася дільниця для голосування в с. Новоукраїнка. Нагадуємо, що в жовтні Постановою Верховної Ради України призначені позачергові вибори Новоукраїнського сільського голови у Роздільнянському районі замість дочасно припинившого повноваження діючого голови. На посаду претендують чотири кандидати: три самовисуванці та представник «Опозиційного блоку».

Передвиборча кампанія була надзвичайно напруженою і брудною. Три кандидати старшого покоління — колишній сільський голова, голова колишнього місцевого колгоспу та підприємець, котрі свого часу доводили свою неспроможність, переполохані їх опонентом, кандидатом самовисуванцем вже молодого покоління — дівчини, людини нової генерації, народженої в Незалежній вільній Україні, використовували проти неї, кажучи спортивною термінологією, недозволенні прийоми.

Окрім того напередодні голосування, у день тиші, зафіксовані порушення, пов’язані із агітацією. Нічого не змінилося у «технологіях», які брудно і цинічно використовувалися «попередниками» і які використані буквально учора. Пакети із крупами від одного із літніх кандидатів для пенсіонерів та по 150 грн. за голос для пажів зеленого змія.

Ці та інші порушення виборчого законодавства відповідним чином задокументовані. Територіальна сільська виборча комісія їх на своєму екстреному засіданні розглянула і направила звернення до місцевого відділу поліції для розслідування.

Та результатів, на думку кореспондента «Народної думки», очікувати марно. Поведінка правоохоронців була напередодні дуже підозрілою. В порушення Закону тривалий час керівництво зволікало із виділення співробітників для перевезення, охорони виборчих бюлетенів та в подальшому забезпеченні охорони громадського порядку. Є побоювання, що ті заходи, яких зрештою вдалося домогтися є недостатніми, адже залишаються побоювання на реалізацію погроз про зрив виборів. Виборча комісія навіть звернулася по допомогу до обласного керівництва Нацполіції, яке в свою чергу пообіцяло виділення додаткових сил.

Навіть на цьому простому прикладі — у такому маленькому селі ми можемо спостерігати, як старе, скомпрометоване і неспроможне каміння, сплетене заскорубленими кореневищами, намагається не допустити пробиття до сонця, до життя зелений, живий, молодий і свіжий пагінець.

Наразі наш кореспондент виїхав на дільницю та після результатів голосування надасть додаткову інформацію. Слідкуйте за подіями разом із нами.

Поделиться статьей в социальных сетях: