>

Трьох дітлахів всиновили на Біляївщині

нова родина - прийомні батьки - діти-сироти

У селі Троїцьке Біляївського району троє дітей знайшли нову родину. До прийомних батьків з центру соціально-психологічної реабілітації переїхали 11-річна Ангеліна, її 9-річний брат Іван та 6-річна сестра Софія. Про це повідомили в Біляївській районній державній адміністрації.

«За рахунок державної субвенції для цієї родини придбали будинок, а зараз допомагають з його ремонтом і облаштуванням. У подальшому там буде створено дитячий будинок сімейного типу. Однак, у нашому районному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей на нових батьків-опікунів чекають ще десятки сиріт. Тому, якщо хтось відчуває невикористаний виховний потенціал та бажає віддати своє тепло та турботу дитині-сироті, звертайтеся до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», — зауважила голова Біляївської районної державної адміністрації Олена Рудоманенко.

Нагадаємо, за 2017 рік в Одеській області 863 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову родину. Окрім того, 190 дітей отримали житло за рахунок фінансування з місцевих бюджетів та коштів державної субвенції. За минулий рік це — найвищий показник серед регіонів України.

Поделиться статьей в социальных сетях: