>

У Ананьєві особливу увагу приділять інвалідам

У Ананьєві готуються відзначити  Міжнародний день інвалідів. який відповідно до Указу президента припадає на 3 грудня.
Аби вшанувати громадян з обмеженими фізичними можливостями, сьогодні відбулось засідання організаційного комітету під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Маковейчука. Під час засідання було визначено та затверджено основні заходи, які відбуватимуться в Ананьївському районі напередодні та безпосередньо у Міжнароднийдень інвалідів.

a2

Зокрема, як наголосила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Світлицька, протягом грудня місяця буде проведено обстеження житлово-побутових умов проживання інвалідів, у першу чергу самотніх інвалідів, з метою виявлення тих, які потребують різних видів соціальної допомоги та забезпечення їм цільової адресної допомоги у грошовій формі за кошти районного бюджету.


Аби привернути увагу суспільства, зокрема молоді, до проблем інвалідів в навчальних закладах освіти району проведуть тематичні відкриті уроки, уроки-диспути, конкурси малюнків.


За спільної ініціативи голови Ананьївської районної громадської організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Романа Бондаренка та райдержадміністрації 2 грудня 2016 року о 10.00 в приміщенні сесійної зали Ананьївської міської ради відбудеться зустріч членів організації з керівництвом райдержадміністрації та районної ради.


Як поінформувала директор Територіального центру соціального обслуговування одиноких престарілих громадян Наталія Чебан, 3 грудня, відбудеться аналогічна зустріч керівництва району з жителями стаціонарного відділення терцентру в с.Байтали Ананьївського району.

Поделиться статьей в социальных сетях: