>

У Ананьєві вчителі із огляду на освітню реформу залучилися до «Роздумів про школу»

Черговий семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи провели на базі ЗОШ І-ІІІст.№1 с. Жеребкове. Його тема була присвячена особливостям чинного Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, питанням управлінської діяльності загальноосвітнім навчальним закладом, організації внутрішньошкільного контролю та методичної роботи в контексті реалізації нових Державних стандартів.

v2
За висновком педагогів: виховання компетентної особистості — основне завдання школи. Все починається з уроку, на кожному етапі якого вчитель враховує особистість кожного учня, вибудовує урок на засадах діяльнісного та компетентнісного підходів. Урок-творча майстерня, така незвична форма уроку розвитку мовлення, який провела у сьомому класі вчитель російської мови, заступник директора з навчально-виховної роботи Л. Рудакова.

«Осіннє чудо»-тема уроку. І дійсно, кожен присутній відчув чарівність цієї пори року, побував в оранжереї осінніх квітів завдяки прекрасним презентаціям, відчув вражаючу дію твору композитора П.І.Чайковського «Пори року». Учні показали вміння працювати в групах, спілкуватись, самостійно знаходити цікаву інформацію та доносити її до присутніх, створювати чудові презентації, оцінювати свою діяльність. Результатом роботи став створений власний творчий продукт-це квітка, яка відповідає гороскопу дитини, а також букет сімейного гороскопу.

Кожний школяр мав змогу зануритись у своє «Я», розповісти про свої риси характеру, про цінності своєї сім’ї. Була представлена і особиста творча майстерня вчителя-це виставка дизайнерських виробів, створених у вільний час.

v3

 

 


Круглий стіл «Роздуми про школу» був присвячений обговоренню змісту документу «Нова школа», в якому відтворені 8 основних кроків щодо створення Нової школи в контексті нового Закону про освіту. Розуміння та вміння впроваджувати на уроці вимоги нових Державних стандартів — це вже важливий крок до Нової школи, зміст освіти якої буде заснований на формуванні в учнів компетентностей до життя.

Але в усі часи, за словами великого педагога В. Сухомлинського «школа-це тонкий і делікатний інструмент, який створює мелодію людської гармонії, яка впливає на думку кожного вихованця, але творить лише тоді, коли цей інструмент добре налаштований».
Розповіла завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Аанньївського району Л. Березовська

Поделиться статьей в социальных сетях: