>

В Анан’єві відзначили 73-тю річницю визволення

В Анан'єві відзначили 73-тю річницю визволення

Весняної днини 31 березня 2016 року керівники району та міста, державні службовці, представники громадськості пройшли ходою до пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої вітчизняної війни, що на площі Перемоги. 73 роки тому війська 5-ї Гвардійської армії під командуванням Олексія Семеновича Жадова увійшли в місто, визволяючи його від загарбників.

Звертаючись до присутніх, Ананьївський міський голова Павло Маковецький згадав усіх загиблих та закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про них. «Подвиг героїв, незважаючи ні на що, назавжди залишиться в серцях ананьївців. На цьому священному місці покояться тіла 18 героїв, ще 20 поховані на міському кладовищі. Кожен з нас повинен пам’ятати про їх подвиг», — наголосив Павло Маковецький.

Наш святий обов’язок — зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Нажаль, у нелегкий для країни час, зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України. Через політичні амбіції керівництва Російської Федерації, ми втрачаємо найкращих синів українського народу.

Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами — тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини.

В Анан'єві відзначили 73-тю річницю визволення - 1

По завершенні мітинга до підніжжя пам’ятника учасники зібрання поклали вінки та квіти, повідомляє Ананьївська РДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: