>

У Ананьєві визначилися, як святкуватимуть День Соборності і Свободи України

З метою гідного відзначення Дня Соборності і Свободи України сьогодні відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів у Ананіївському районі.

Так, заплановано протягом січня місяця 2016 року в закладах культури району організувати та провести фотодокументальні виставки, історичні читання, тематичні вечори, виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва, присвячених знаковим подіям, які відбулись цього дня, а саме проголошення у 1918 році незалежності Української Народної Республіки та об’єднання українських історичних земель рівно через рік – 1919 року у результаті проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР, повідомляє Ананьївська РДА.

Організувати та провести у навчальних закладах району тематичні конференції, «круглі столи», тематичні уроки, інформаційно-просвітницькі і навчально-виховні заходи присвячені даним знаменним подіям.


20 січня 2017 року в актовій залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназії» №1 м. Ананьєва відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України за участю представників громадськості міста та району, учнівської та студентської молоді, державних службовців та працівників підприємств, установ та організацій району.

Як відомо, січня 2017 року відзначатиметься День Соборності і Свободи України – 98-ма річниця Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – знакової події в історії національного державотворення.

Поделиться статьей в социальных сетях: