>

У Арцизі пройшов брейн-ринг «Знавці Конституції України»

брейн-ринг «Знавці Конституції України» - Арциз

7 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Арцизьким районним судом Одеської області спільно з Арцизькою центральною бібліотекою був проведений брейн-ринг «Знавці Конституції України» для учнів міських шкіл.

Теплий та світлий зал бібліотеки та ведуча Гуцан Галина Іванівна радо привітали учасників заходу: команду ОНЗ Арцизького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» — МНВК – ДНЗ» «Ліга справедливості», команду Арцизького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» «Ліцеїсти», команду Арцизької ЗШ І-ІІІст.№5 «Кмітливі правознавці».

Розпочався захід привітаннями команд. Дуже яскраво презентувала себе команда «Ліга справедливості», не менш цікаво вітала всіх команда «Ліцеїсти». А потім розпочалась боротьба за звання кращих знавців Конституції України: школярі відповідали на тестові питаннями, прийняли участь у казковій вікторині, відповідали на відео запитання із зали суду. Завершилась гра конкурсом капітанів команд.

Журі, до складу якого ввійшли голова Арцизького районного суду Одеської області Черевата Вероніка Іванівна, керівник апарату суду Попаз Володимир Михайлович та помічник судді Русєва Анжеліка Сергіївна  оголосили своє рішення: переможцем визнано команду «Кмітливі правознавці», друге місце у команди «Ліцеїсти», третє – у команди «Ліга справедливості». Також були відзначені кращі гравці у кожній команді. Ними стали капітани команд Медведников Ілля, Мукієнко Яна та Парфіров Олег.

Наостанок Арцизький районний суд Одеської області подарував усім командам Конституцію України.

Дружня атмосфера, гарний настрій та задоволені посмішки дітей підкреслили значущість та необхідність проведення подібних заходів для посилення взаємодії суду з учнівською та педагогічною громадськістю, професійно-орієнтаційної роботи та виховання поваги до професії.    

Поделиться статьей в социальных сетях: