>

У Арцизі відбулося свято на честь Дня місцевого самоуправління

Дня місцевого самоуправління - Арциз

Напередодні Дня місцевого самоуправління в Арцизькому районному будинку культури відбувся урочистий концерт «Влада тих, хто творить Україну». На святі були присутні голова Арцизької районної державної адміністрації Парпуланський Сергій Афанасійович, голова Арцизької районної ради Карабаджак Юрій Христофорович, голови сільських рад Арцизького району, ветерани місцевого самоуправління, працівники АРДА та АРР. День місцевого самоврядування – це впевнений крок у відродження добрих традицій та цінностей громади, які в усі часи об’єднували і згуртовували людей на добрі справи.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва АРБК «Чарівна скринька» під керівництвом методиста Вікторії Прохорової, підготували виставку своїх робіт. Нещодавно діти опанували новий вид декоративно-прикладного мистецтва – малюнок аквареллю на склі.

На урочистій частині були вручені почесні грамоти, відзнаки та подяки посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам Арцизької районної ради, грошові премії переможцям щорічного районного конкурсу сільських рад з розвитку та благоустрою території у 2016 році.

Всіх присутніх в залі вітали колективи та солісти художньої самодіяльності клубних закладів району: Н. Волчанова, М.Парзул та «Народний» вокальний ансамбль «Гармонія», юнацький вокальний ансамбль «Елегія», «народний» танцювальний колектив «Едельвейс» АРБК, «Зразковий» танцювальний колектив «Світанок», ансамбль скрипалів АДМШ, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Міхова, вокальний ансамбль «Веселка» Плоцького СК, вокальний ансамбль «Вдохновение» Павлівського СБК, «Народний» вокальний ансамбль «Вишиванка» Мирнопільського СБК.

Ведучі концерту Ірина Юсюк та Михайло Парзул закінчили захід добрими побажаннями всім працівникам органів самоуправління: «Лише високопрофесійні та віддані справі люди з відкритим серцем і чистими помислами спроможні ефективно виконувати складні, але почесні завдання. Тож нехай цей святковий день додасть вам натхнення і наполегливості у нелегкій і відповідальній праці, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань».

Валерiй КОПТЕЛЕЦЬ

Поделиться статьей в социальных сетях: