>

У Балті майже 100 пацієнтів пройшли сучасне обстеження для діагностики ішемічної хвороби серця

За 7 місяців функціонування реперфузійного центру у Балті майже сто пацієнтів пройшли сучасне обстеження для діагностики ішемічної хвороби серця. 24 пацієнтам встановили стенти. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан.

«Сучасне реперфузійне відділення працює цілодобово і без вихідних та обслуговує мешканців семи районів Одеської області. Там проводять операції з відновлення коронарних судин, вже були встановлені 24 стенти. Важливо, що функціонування центру дозволяє дотримуватися правила “золотих 120 хвилин”. Мешканці півночі регіону не мають їхати до Одеси, аби отримати допомогу, відтак, від встановлення діагнозу і до самої операції зберігається цей важливий час. Це справді рятує життя», — підкреслила Оксана Рокунець-Сорочан.

Нагадаємо, нову філію обласного реперфузійного центру КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» для мешканців північних районів було відкрито у межах реалізації Концепції розвитку системи охорони здоров’я та Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Також планується відкриття нового відділення реперфузійного центру на півдні регіону — в Ізмаїлі.

Поделиться статьей в социальных сетях: