>

У Балті відзначили День Конституції України

День Конституції - Балта

27 червня в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України. У святкуванні взяли участь керівники району: голова районної ради Олексій Пантілєєв, голова районної державної адміністрації Роман Кацмаза, секретар міської ради Тетяна Матлашевська, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутати різних рівнів, представники громадськості.

День Конституції України – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Прийняття Основного Закону знаменувало остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, стало величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначило вектор цивілізаційного розвитку українського суспільства.

«Українці живуть на вільній і незалежній землі, люблять її і пишаються нею. Зараз ми розбудовуємо нашу молоду державу і маємо пам’ятати про те, що Україна починається з кожного з нас і кожен з нас має зробити свій вклад у її розвиток та процвітання. Тож давайте будемо разом будувати державу для себе і прийдешніх поколінь», – зазначив Олексій Пантілєєв у своєму привітанні.

З нагоди відзначення чергової річниці перші особи вручили почесні грамоти кращим працівникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях нашого району.

Протягом свята присутніх радували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого краю.

Поделиться статьей в социальных сетях: