>

У Балті відзначили день працівників сільського господарства

День працівника сільського господарства - Балта

У залі засідань адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства. Це свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Щоб привітати людей праці, головних годувальників району на захід завітали керівники району та міста. Аграріїв привітали секретар міської ради Тетяна Матлашевська, голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв та начальник управління екологія та розвитку аграрного сектора райдержадміністрації Володимир Головченко.

За багаторічну плідну працю у сільському господарстві, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята почесними грамотами та відзнаками були нагороджені кращі керівники та працівники, що працюють у сфері сільського господарства району. Медаллю «За заслуги перед Балтщиною» Балтської районної ради нагороджений керівник фермерського господарства «Галина» Валерій Муль з Пужайкового, Почесними грамотами Одеської обласної ради керівник фермерського господарства «Скіф» Володимир Нікофоренко з Піщани, керівник фермерського господарства «Валентина» Сергій Білий з Чернечого та приватний підприємець з сінного Олександр Рашкован.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся голова асоціації аграріїв Балтщини Артем Покотило.

В рамках урочистостей відбувся святковий концерт за участю колективів та аматорів Балтського міського та Пужайківського Будинків культури, а також хореографічного колективу «Балтська зірочка».

Поделиться статьей в социальных сетях: