>

У Балті збудують спортивні зали та придбають техніку для комунальних підприємств

У Балті днями відбулося засідання виконкому місьради, яке провів міський голова Сергій Мазур. Відкриваючи його, очільник громади окреслив умови, в яких доведеться працювати в новому році та визначив пріоритети в роботі міської ради.

Серед них – продовження децентралізаційних процесів у галузях освіти, охорони здоров’я та культури. Назвавши 2017 рік нелегким, міський голова також акцентував увагу на важливості розвитку інфраструктури громади, проведенні системної роботи з поліпшення місцевого бізнес-клімату та створення умов для розвитку малого бізнесу тощо, повідомляє Балтська міська рада.  

На початок нового року вплинули зміни до Державного бюджету. Саме тому, за словами міського голови, його розпочато з проведення інвентаризації комунальних підприємств та пропонуються зміни тарифи на послуги з урахуванням підвищення мінімальної заробітної плати та цін на енергоносії (ці питання було розглянуто у порядку денному членами виконкому).

Йшлося у виступі Сергія Мазура й про продовження роботи над реалізацією таких важливих проектів, як будівництво спортивних залів у Балті та Білиному, про капітальний ремонт доріг (в тому числі – у напрямках: Балта-Котовськ, Балта-Кодима, траса Р-75 — Бендзарі, Немирівське, Гольма й села Любашівського району), придбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств та запровадження низки енергоефективних заходів у  бюджетній сфері.

Також Сергій Мазур назвав одним із важливих пріоритетів визначення долі центральної районної лікарні. Для цього, за його словами,  було чимало зроблено  торік на рівні двох профільних міністерств. 

Поделиться статьей в социальных сетях: