>

У Балтській парафії УГКЦ готуються до приходу Святого Миколая

День Святого Миколая - Балта

Цього свята діти чекають з великим нетерпінням. День Святого Миколая – це свято віри, світла і добра. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. У цей день навіть дорослі починають вірити в дива, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками.

Сповнені передсвяткового настрою, прихожани церкви Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (м.Балта) почали активну підготовку до цього дива. А воно за традицією розпочинається з відправлення листів з побажаннями до Св.Миколая. Діти, та й дорослі, із задоволенням записували на папірці свої бажання та мрії. А цієї неділі зібралися всі разом аби урочисто відправити свої листи до небесної канцелярії.

Перед цим діти та всі присутні звернулися до Святого Миколая з проханням, аби виконав всі побажання, запевняючи, що весь минулий рік були чемними. Єлизавета Анохіна організувала для діток коротку, але цікаву розважальну програму: діти розгадували загадки, слухали казки та легенди, пов’язані з зимовими святами та, зокрема, про Святого Миколая. А коли о. Андрій виніс повітряні кульки (жовті й блакитні) для відправки листів, то захопленню дітей не було меж.

І ось урочиста хвилина – випускання кульок в небо. Чи то діти, чи то дорослі більше були в захопленні від того, як кульки з листами піднялися в небо, важко й сказати. А коли вітерець підняв їх високо в небо, всі з полегшенням зітхнули – значить долетять за адресою.

А тим часом в храмі дорослі вже приготували для малечі солодкий стіл. Прихожанка церкви Наталя Ковальова подбала аби на ньому було різні смаколики, які найбільше полюбляє дітвора.

Тепер всі: і дорослі, й діти готують до свята Миколая цікаву виставу з різними конкурсами, вікторинами та розвагами. І, звісно, будуть подарунки. Тож всі в очікуванні свята…

Поделиться статьей в социальных сетях: