>

У Балтському районі знову африканська чума

Днями у Балті відбулося спільне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді та при райдержадміністрації під головування міського голови Сергія Мазура. Привід для обговорення – дещо тривожний: зафіксований випадок африканської чуми свиней у мисливському лісовому господарстві на території Балтського району. 
У засідання взяли участь голови комісій (при міській раді) Федір Молодець та Ярослав Дідух (при РДА), керівники господарств, в яких утримуються свині, керівники лісових та мисливських господарств, старости та сільські голови населених пунктів Балтщини. Обласні керівні структури представляли: начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства В.І.Домікан, в.о. начальника департаменту екології та природних ресурсів при Одеській ОДА І.М.Петрів, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії С.М.Гавура. 
Була заслухана детальна інформація в.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Балтському районі Володимира Глухова про виникненння випадку африканської чуми в районі. Про визначення забійного підприємства та місця зберігання продукції у випадку спалаху АЧС у районі доповідав начальник управління екології та агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Головченко. 
Присутні затвердили План заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання, який буде доведений до відома населення за допомогою роз’яснювальної роботи та ЗМІ.

Поделиться статьей в социальных сетях: