>

У Березівці школярка організувала благодійний ярмарок «Мені не все одно»

Благодійний ярмарок «Мені не все одно» - Березівка

У Березівському районному будинку культури за ініціативи учениці 11 класу Березівської загальноосвітньої середньої школи №3 Анастасії Грабовенко відбулася благодійний ярмарок «Мені не все одно» на підтримку місцевого дитячого притулку.

До участі в ярмарку запрошувались усі небайдужі люди, аби допомогти тим, хто залишився без батьківської опіки. Допомогти в даному заході відгукнулись учні загальноосвітніх шкіл Березівки. На ярмарку були представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва та різноманітна випічка.

Акція «Мені не все одно» зібрала 2 168 гривень.

Після неї волонтери відвідали дитячий притулок Березівки. Звичайно, усі були розчулені і навіть не змогли втримати сліз, починаючи від самих волонтерів, закінчуючи дітьми.

«Цей момент настільки зворушив та торкнувся найпотаємніших куточків душі, що справді залишиться незабутнім. Не передати словами, того відчуття, коли ти розумієш, що сьогодні ти мав змогу подарувати радість, запалити 21 серце дитини та поділитися теплом», – кажуть учасники акції.

Благодійний ярмарок «Мені не все одно» - Березівка - 1

На кошти з ярмарку для дітей притулку придбали:

  • яскраві новорічні костюми (зайчик, сніжинка, дві принцеси, сонечко, 2 дракончики, їжачок, ведмедик, жар-птиця);
  • 2 ящика печива;
  • 5,5 кг яблук;
  • 5,5 кг мандарин;
  • 45 шоколадок «Джек».

А також у ЗОШ №3 проводилась акція «Подаруй книгу», тож дітки отримали ще й 136 книжок!

«Ми безмежно вдячні усім, хто приєднався до ярмарки, акції! Ви просто не уявляєте, наскільки ж вони щасливі», – подякувала учениця 11 класу Анастасія Грабовенко всім небайдужим на своїй сторінці в Фейсбуці.

Поделиться статьей в социальных сетях: