>

У Білгород-Дністровському районі для розчистки доріг залучили потужну техніку

розчищення доріг від снігу - Білгород-Дністровський

У зв’язку із погіршенням погодних умов в області, а зокрема й у Білгород-Дністровському районі, протягом останніх діб тривають роботи по ліквідації наслідків негоди, рятувальні служби та районна державна адміністрація працюють у посиленому режимі, повідомляє Білгород-Дністровська РДА.

З метою моніторингу ситуації по розчищенню доріг від снігу та надання необхідної допомоги, головою районної державної адміністрації Сергієм Ільченком 1 березня 2018 року були здійснені робочі виїзди по основних напрямках автодоріг району.

Однією із найскладніших ділянок автошляхів, що потерпали від сніжного полону, є напрямок до села Миколаївка Т 16-10. Роботи снігоприбиральної техніки у напрямках населених пунктів Біленьке, Сергіївка, Вільне проходили під особистим контролем очільника району. До розчистки цієї ділянки було залучено потужну техніку (БАТ).

розчищення доріг від снігу - Білгород-Дністровський - 1

«Коли через негоду страждають люди, які не можуть виїхати до міста, дістатися до соціально важливих установ, зокрема лікарень, ми не можемо дозволити собі сидіти у теплих кабінетах і сподіватися, що все зроблять за нас. Наразі, сьогодні ми всі спільними зусиллями боремося з наслідками негоди, поступово відновлюємо рух автотранспорту. Уже розчищено дорогу у напрямку села Старокозаче Р-72, тривають роботи у напрямках Одеса-Монаші Н-33 та Одеса-Миколаївка Т 16-10. Дякую всім службам, які працюють злагоджено та оперативно», — підкреслив Сергій Ільченко.

Поделиться статьей в социальных сетях: