>

У Білгороді-Дністровському батьки загиблого учасника АТО отримали грошову компенсацію на придбання житла

грошова компенсація на придбання житла

У Білгороді-Дністровській РДА під головуванням заступника голови Альони Шихалієвої 6 квітня 2018 року відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації для отримання житлових приміщень деяким категоріям громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їх сімей, повідомляє Білгород-Дністровська РДА.

Заступник голови наголосила, що допомога людям, які своїм життям та здоров’ям боронять нашу країну, і їх родинам, є першочерговим завданням влади всіх рівнів. Після розгляду заяв, які надійшли до управління соціального захисту населення та охорони здоров’я від батьків загиблого в зоні АТО воїна Олега Кислицького, було прийнято рішення про надання грошової компенсації у сумі 675779,93 гривень.

«Районна влада завжди буде на боці тих, хто потребує допомоги. Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб наші громадяни відчували турботу та захист від держави. І наш обов’язок – приділяти значну увагу саме тим людям, які сьогодні у військовому протистоянні із зовнішнім агресором забезпечують наш мир і спокій, а також рідним учасників АТО, які втратили найдорожче у житті – сина, батька або чоловіка. Ми в жодному разі не будемо залишатись осторонь та будемо робити все від нас залежне», — підкреслила Альона Шихалієва.

Поделиться статьей в социальных сетях: