>

У Білгороді-Дністровському районі збудують вітроелектростанцію потужністю у 100 МВт

В Одеській обласній державній адміністрації підписали Меморандум про співпрацю між ОДА та компанією у галузі вітроенергетики ТОВ «Соратано Україна». Відтак, документом передбачено будівництво вітроелектростанції у Білгороді -Дністровському районі. Загальна сума інвестицій — близько 250 мільйонів євро.

«Ми домовилися про співпрацю у реалізації проекту, яким передбачено будівництво електростанції потужністю у 100 МВт. Це — інвестиції в Одеську область, це — реальні кроки до енергетичної незалежності як нашого регіону, так і всієї України», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Загалом, електростанцію розраховано на 30 вітрогенераторів. Завершити будівництво інвестор планує до 2020 року.

Очільник Одеської області Максим Степанов зазначив також, що реалізація проекту з будівництва вітроелектростанцій має позитивно вплинути й на розвиток місцевої громади. Зокрема, це стосується нових робочих місць та покращення інфраструктури у Білгород-Дністровському районі.

Нагадаємо, 25 червня в Одеській обласній державній адміністрації підписали Меморандум про співпрацю між ОДА та компаніями у галузі вітроенергетики «Ukraine Power Resources» та «Южне Енерджі». Загальна сума інвестицій у будівництво двох електростанцій складе близько 270 мільйонів євро.

Відповідно до Енергетичної стратегії України, відновлювальні джерела енергії мають використовуватися у загальному виробленні електричної енергії на 11% до 2020 року та на 25% — до 2035-го.

Поделиться статьей в социальных сетях: