>

У Білгороді-Дністровському зустрічали весну

Білгород-Дністровщина Зиму проводжала, Весну зустрічала.

За ініціативи керівництва Білгород-Дністровської районної державної адміністрації та Шабівської сільської ради 10 березня 2019 року відбувся культурно-масовий захід до свята Зустрічі Весни. У селі Шабо на головній площі зібрались народні колективи, сільські ради, мешканці району, щоб провести холодну зиму та зустріти теплу весну.
За традицією, Масляна є одним з найстаріших свят українського народу.

Це – яскраве, смачне і неймовірно веселе свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. У народі це свято асоціюється зі смачними млинцями та гуляннями. Люди здавна на Масляну готували млинці, як символ тепла, сонця та перемоги Весни над Зимою. Символом останнього також було спалювання опудала Зими.


Цього дня очільник району Сергій Ільченко, в.о. голови районної ради Валентина Орлова взяли участь у проведенні шахово-шашкового турніру та привітали переможців. Після чого розпочалися гуляння та виступи районних артистів. 
Не дивлячись на погіршення погодних умов (мабуть зима не бажала поступатися весняному сонцю та теплу), святкування продовжили у Шабській школі №1.

Гарний настрій, веселі пісні, частування все ж таки перемогли і над Білгород-Дністровщиною засяяло яскраве сонце, яке сповістило про те, що Весна вступила у свої права.

Поделиться статьей в социальных сетях: