>

У Біляївці діти-сироти отримали сертифікати на соціальне житло

діти-сироти - соціальне житло - Біляївський район - президент

У Біляївському районі 7 сертифікатів на соціальне житло отримали особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх вручив Президент України Петро Порошенко у селі Маяки під час робочого візиту до Одеської області, повідомляє прес-служба ОДА.

діти-сироти - соціальне житло - Біляївський район - президент - 1

«Це подарунки тим, хто найбільше їх потребує. Ми визначили пріоритет, якому необхідно приділяти нашу з вами увагу — допомога дітям-сиротам. Ми робимо крок на зустріч. Ми повинні робити цих дітей щасливими», — зазначив Президент України Петро Порошенко.

діти-сироти - соціальне житло - Біляївський район - президент - 2

Наразі близько 100 мешканців Одеської області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування вже отримали нове житло.

«Одна з ініціатив Президента – це піклування дітьми-сиротами. Це те завдання, яке він ставив і переді мною. І сьогодні ще сім дітей-сиріт отримали сертифікати на житло», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, що на забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Одеську область було направлено понад 36 мільйонів гривень з субвенції державного бюджету.

діти-сироти - соціальне житло - Біляївський район - президент - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: