>

У Болградській гімназії імені Георгія Раковського з‘явився сучасний культурно-освітній український медіа-простір

Культурно-освітній український медіа-простір - гімназія імені Раковського - Болград

У Болградській гімназії імені Георгія Раковського з‘явився сучасний культурно-освітній український медіа-простір. В урочистому відкритті взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, повідомляє прес-служба ОДА.

Культурно-освітній український медіа-простір - гімназія імені Раковського - Болград - Колебошин«Болградська гімназія імені Раковського – один з провідних навчальних закладів в Одеській області і Україні. Коли голова ОДА Максим Степанов завітав сюди під час робочого візиту, одна з ідей, яка у нього виникла – це створення у цій школі сучасного інтерактивного простору для дітей, одним з фокусів якого стане патріотичне виховання. І ця ідея очільника регіону була успішно втілена. Тут створено українську медіа-кімнату, яка може стати улюбленим місцем для дітей від початкової школи і до випускників та їх батьків. Тут відбуваються також позашкільні навчальні заходи та деякі уроки, і взагалі тут просто цікаво знаходитися та відпочивати», — зазначив Сергій Колебошин.

Новий простір обладнано телевізійною панеллю, Wi-Fi, стільцями з планшетами для письма, різними зонами — від ігрової до зони відпочинку. Тут розташовано настільні ігри, прилади для майстрування та малювання, а також бібліотека. Інтерактивне фойє дає можливість для проведення уроків та позакласних заходів, ранкових зустрічей, семінарів та вебінарів.

Культурно-освітній український медіа-простір - гімназія імені Раковського - Болград - 1

Зазначимо, в Одеській області планується створити понад 10 таких сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі бібліотек та закладів культури. У таких просторах відвідувачі зможуть не лише читати книги, а й брати участь у розважальних та навчальних іграх, а також слухати лекції.

Нагадаємо, відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-центрів на базі закладів культури передбачено Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: