>

У центрі Роздільної є підприємство, де народжується життя

Інкубаторна станція - РоздільнаНа фото: Олександр КОВАЛЬЧУК, директор Інкубаторної станції (Роздільна)

Інкубаторна станція у Роздільній в період загального занепаду опинилася під загрозою повторити долю багатьох підприємств. Метал могли вирізати на металобрухт, приміщення розібрати до самого фундаменту, а на території сам по собі стихійно мав би виникнути полігон для сміття.

Та на щастя цього не сталося. Чи то розташування в зеленій зоні міста, чи то колектив щось таке особливе вигадав, чи просто випадковість не дали змоги дотягнутися жадібним рукам до цього об’​​єкту.

Станція акціонувалася і замість державного статусу отримала статус «Товариства з обмеженою відповідальністю». Збереглися, хоча і небагато — всього п’ять робочих місця. Натомість підприємство стало гордістю.

Нещодавно очолив Інкубаторну станцію новий керівник, який до цього тут і працював — Олександр Миколайович Ковальчук. Молода, амбітна людина, що бачить перспективу і шляхи реалізації далекоглядних планів.

Колись своєю продукцією Роздільнянський інкубатор задовольняв потреби господарств декількох сусідніх районів, а сьогодні така потреба у молодняку птиці відсутня. Збут орієнтований здебільшого на дрібних фермерів та приватних осіб. Зараз у важкі критичні часи навіть містяни воліють заводити невеличкі подвір’я. За сезон реалізується 150-200 тисяч пташенят.

Велика територія, податки, електроенергія — треба якось виживати.

Про свої плани детальніше розповість сам директор. Про це дивіться у відео:

Поделиться статьей в социальных сетях: